Kérdése van? + 36 96 417 494

Állásajánlat

Cégünk keres

Műszaki értékesítő munkatársat

az ország egész területére, meglévő kereskedelmi hálózatunk bővítésére
területek szerinti régiókra bontva, egy megbízható, precíz, terhelhető munkaerő személyében. Német nyelvtudás előny, alap számítógépes ismeret alapfeltétel, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és meglévő kapcsolatrendszer hasonló területről előny.

Olyan munkatársat keresünk, aki szívesen lát el komplex, változatos feladatkört. Az ideális kolléga jó szervező képességekkel rendelkezik, pontosan dolgozik és a rábízott feladatokat maximálisan, legjobb tudása szerint látja el, munkájára igényes.

Főbb feladatok:

  • Rendszeres vevőlátogatás, ajánlatok készítése, kapcsolatok ápolása és továbbfejlesztése a már meglévő partnerekkel
  • Új, potenciális vevők felkutatása és számukra ajánlatok készítése
  • Szakmai tanácsadás a vevők felé
  • Az értékesítés közben folyamatosan fejlődni, a fejlődés folyamatában cégünk mindig munkatársai mellett áll

Amit kínálunk:

  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.
  • Legfőbb értékünk az ember, hiszen a céget emberek alkotják és alakítják. Hisszük, hogy kollégáink szeretnek itt dolgozni és sajátjuknak érzik a céget, amit képviselnek nap, mint nap.
  • Versenyképes alapfizetést, teljesítmányarányos mozgóbért, prémiumrendszert és bónuszrendszert ajánlunk.
  • Céges autót, mobiltelefont és laptopot
  • Stabil lábakon álló, folyamatos fejlődést, egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Családias hangulatú, fiatalos csapatmunkát
  • Érdekes, folyamatosan kihívást jelentő munkát

Jelentkezni az allas@rothermetal.com email címen lehet, fényképes önéletrajzzal.