Területi képviselő állás

Cégünk keres fémipari forgácsolószerszámok, befogástechnikai eszközök, mérőeszközök, kézi szerszámok forgalmazására területi képviselőt Budapestre és vonzáskörzetébe (Pest-megye), valamint az ország egész területére.

Területi képviselő

Feladatok:

  • a cég által forgalmazott termékek értékesítése az általa képviselt területen
  • meglévő partnerek folyamatos látogatása, új partnerek felkutatása
  • ajánlatok kidolgozása, műszaki tanácsadás

Elvárások:

  • minimum középfokú szakmai, vagy gyártástechnológiai végzettség
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ( MS Office) ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny:

  • idegen nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • munkavégzéshez telefonhasználat
  • szolgálati gépkocsi
  • laptop
  • hosszú távú munka egy biztos hátteret nyújtó cégnél

Pozíció területe(i):

  • Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • Értékesítő / Területi képviselő
  • Kereskedő / Eladó

Munkavégzés helye:

Budapest és vonzáskörzete (Pest-megye)

Magyarország egész területe

Jelentkezni az allas@rothermetal.com email címen lehet.